Hemoroid Tedavisinde Lazer

Lazer cihazı ile özellikle 1. ve 2. derece hemoroidler başarı ile tedavi edilebilmektedir.

Kliniğimizde uygulanan Hemoroid tedavisinde; 1. evre 2. evre ve 3. evre hemoroid hastalarımıza; infrared fotokoagülasyon ve scleroterapi yöntemi uygulanmaktadır. Bu işlemde hiçbir uyuşuturma işlemi yapılmamaktadır. Herhangi bir dikiş işlemi yapılmamaktadır. Ağrısız ve kanamasız bir işlem olup işlem yaklaşık 10 saniye sürmekte ve hastalarımız hiçbir şey olmamış gibi günlük işlerine devam etmektedir.
4. Evre hastalarımıza ise Ligasure ile eksiyon uygulanmaktadır.

Kimler İçin Uygundur?  

1 ve 2. derecede hemoroidi olanlar, hemoroid hastalığı nedeniyle yanma kaşınma ağrı ve akıntı sorunları olanlar için uzman doktor kontrolü sonrasında Lazerile hemoroid ameliyatı uygunluğuna karar verilir.

Hemoroid Tedavisi İçin Beklemeyin!

Sizi sürekli rahatsız eden hemoroid sorununuz varsa daha fazla ertelemeyin. Çoğu hemoroid sorunu 5 dakika süren bir operasyon ile başarılı bir şekilde kalıcı olarak tedavi edilmektedir.

Infrared Fotokoagülasyon (Lazer ile Hemoroid Tedavisi)

Infrared (kırmızı ışık) olarak bilinen farklı dalga boyundaki lazer ışınıyla damarlar küçültülerek, hemoroid (basur) memesini söndürme olarak uygulanır. Kısa sürede tedavi mümkündür. Ameliyat olmadığı için iyileşme süreci çok kısadır.

Bize Ulaşın

Randevu Alın.

Hemoroid şikayetlerinizden kurtulmak için bugün randevu alın.